Sektörde 30. yılımız!
Düz Askılar

Düzenli bir dolabın ilk şartı için özenle asılmış kıyafetler dersek, gardıroplar ve dolapların en önemli elemanlarının da askılar olduğunu söyleyebiliriz. Uygun fiyatları ve her ihtiyaca uygun dizaynıyla dolabınızdaki karmaşayı küçücük bir dokunuşla çözen askılar, sizi eşyalarınızı arama zahmetinden de kurtarır. Bin bir çabayla ütülediğiniz kıyafetlerinizi, stilinizin vazgeçilmezi şallarınızı, sabah işe giderken kolayca bulmak istediğiniz aksesuarlarınızı, nereye koyduğunuzu unutup durduğunuz anahtarlarınızı eşyaların karmaşasından koruyarak düzenli bir şekilde yerleştirmek isterseniz çeşit çeşit askı modellerine göz atabilirsiniz.


Hayat Kurtaran Kıyafet Düzenleyici: Askılar

Genel olarak dolap içlerini düzenlemeye yarayan askılar dolabınızı açtığınızda kıyafetlerinizi rahatça bulabilmenizi sağlar. Ütülenip az sayıdaki askıya üst üste asılan kıyafetler mutlaka kırışacaktır. Dolabınızdaki askı sayısını biraz artırarak kıyafetleri ayrı ayrı asıp, ütülenecek eşya miktarınızı azaltabilirsiniz. Böylece hem yorucu ütü seanslarından kurtulur hem de kıyafet seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.İster Rengarenk İster Cepli: Askı Modelleri

Kullanılan malzeme bakımından ahşap askılar, metal askılar, krom askılar, ferforje askılar ya da plastik askılar şeklinde ayrılabilen askıların kullanım amacı bakımından da birçok çeşidi vardır. Her türlü kıyafetinizi asabileceğiniz üçgen biçimli giysi askıları en yaygın kullanılan askı çeşididir. Pantolonların kırışmadan asılabilmesi için üretilen pantolon ve etek askıları ise asma kancasının altında uzanan düz çubuklar şeklindedir. Yine eteklerin yanı sıra pantolonların da asılabildiği mandallı askılar da mevcuttur. Dolap içi düzenleyici olarak cepli askılar da kullanabilirsiniz. Ayrıca kravatlarınız için kravat askısı, eşarplarınız için eşarp düzenleme askısı, şal ve kemer askıları, anahtarlar için kanca askılar, kapı arkalarına asılarak ev içi dağınıklığı toparlayan kapı askıları da tercih edilen modeller arasındadır. Nostaljik görüntüsüyle akordeon askı ortama kattığı havanın yanı sıra oldukça kullanışlıdır. Bütün bu askı çeşitlerinin yanı sıra duvarlarınızda düzenleyici olarak kullanabileceğiniz tekli duvar askıları, ikili duvar askıları ya da çoklu askılar en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.


Askıların Kullanım Alanları İçin Pratik öneriler

Askılar sadece dolap içerisinde kullanım ile sınırlı değildir. Cepli askıları banyo malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Beşli duvar askıları ile aksesuarlarınızı asarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Dekorasyon düzenine uygun anahtar askıları ile anahtarlarınızı tek bir noktada toplayabilirsiniz. Kapı arkası askılarına ve duvar askılarına odanıza dağılan eşyalarınızı ya da çantalarınızı asarak ortama düzenli bir görüntü verebilirsiniz. Dörtlü duvar askıları ya da altılı duvar askıları ile odanıza derli toplu bir hava verebilirsiniz. Küçük alanlarda az yer kaplamasıyla tercih edilen baston askılar portmanto olarak kullanılabilir. 

Hayatınızı kolaylaştıracak askı çeşitlerini, beşli duvar askıları, minik askılar, portatif askılar, askı aksesuarları ve daha pek çok ihtiyacınızı Yıldız Askı güvencesiyle üstelik evinizin konforunda tek tıkla satın alabilirsiniz. 

Hemen iletişime geçin